Sirény


Vnútorná siréna TS 22

Hlučnosť: 2 - Napájanie: 13,8 VDC - Farba: biela - Spotreba pri poplachu: 200 - 600 mA - Rozmery: 150 x 110 x 50 mm - Schválené: IMQ 2°liv. - B-720-0001

Exteriérová siréna CITY LED

City je rada sirén od AVS pre použitie v malých a stredných systémoch. Je k dispozícií  6 modelov s rôznymi funkciami a vonkajšou úpravou podľa požiadavky zákazníka. Vonkajšie prevedenie je z ušľachtilej ocele, karbónu alebo klasické (plast).

CITY WS

Bezdrôtová vonkajšia siréna - FM anténo 868 MHz - dosah do 150 metrov vo voľnom priestranstve - Rozmery: 255 x 200 x 80 mm - Napájanie: BATT CITY WS, lítiová batéria (nieje v balení) alebo modul AL CITY WS (nieje v balení) - Kompatibilita: CONCORDE PLUS WS, XSATWS/2, INTWS, INTWS 4

Exteriérová siréna TS 85

City je rada sirén od AVS pre použitie v malých a stredných systémoch. Je k dispozícií  6 modelov s rôznymi funkciami a vonkajšou úpravou podľa požiadavky zákazníka. Vonkajšie prevedenie je z ocele, slonovina, medené, bronzové (plast).

Farebné prevedenia sirén

Vonkajší kryt sirén je v prevedeniach: slonovinová kosť (ABS, kov), oceľ (ABS, kov), carbon (ABS), meď (ABS), bronz (ABS).
Varianty led signalizácie: Bledo modrá, oranžová, červená, transparentná

Náhradné diely a príslušenstvo pre sirény

Rezervné moduly, tampery, reproduktor, optický detektor proti zapeneniu.