Interiérové snímače a doplnky


Detektory rady JET

Klasické analógové detektory, Zbernicové RS485 detektory a bezdrôtové detektory s rôznymi vlastnosťami a stupňami ochrany.

Bezdrôtové vnútorné detektory

Klasické PIR detektory, detektory s duálnou technológiou (mikrovlnné), záclonové detektory, stropné detektory, dymové detektory a magnetické kontakty.

Záclonové detektory

Záclonové detektory pohybu, ideálne na ochranu okien, dverí a chodieb.

Magnetické kontakty

Magnetické kontakty na okná a dvere sú ideálnym prvkom pre zabezpečenie plášťovej ochrany. Detektory sú v bezdrôtovom prevedení a dvoch farbách hnedej a bielej.

SPY360 WS

Bezdrôtový stropný detektor pohybu. Pokrytie je 8 - 12 m na 360° pri inštalačnej výške 2,4 - 3,6 m. FM anténa s frekvenciou 868 MHz . Dosah detektora je 150 m v otvorenom priestore. Detektor posiela ústredni informácie o poplachu, sabotáži, úrovne batérie a výsledky zo self testov. Napájaný je 1 Lítiovou batériou 3 V, typ CR123. Celková výdrž je cca 2 roky pri aktívnej funkcií redukcie spotreby energie. Rozmery: Ø120 mm, H 40 mm. Kompatibilita s XSATWS/2 , INTWS, INT4WS

SD1 WS

Bezdrôtový optický detektor dymu - FM anténa 868 MHz - dosah do 150 metrov v otvorenom priestranstve - Komunikácia: alarm, batéria, self test - Napájanie: 1 x 3 V lítiová batéria typ CR123, životnosť batérie cca 2 roky - Rozmery : Ø110 mm - Kompatibilita: CONCORDE PLUS WS, XSATWS/2, INT WS, INT 4 WS.